Συνεχίζοντας το φιλανθρωπικό του έργο ο πολιτιστικός και φιλανθρωπικός σύλλογος Περιβολίων ο Γαρίπας, προσέφερε στο 12ο δημοτικό σχολείο Χανίων, ένα υπολογιστή και φαρμακείο για τις ανάγκες των μαθητών. Ο σύλλογος βρίσκεται πάντα κοντά στην μαθητική κοινότητα με σειρά δράσεων, στηρίζοντας ενεργά τους μαθητές στην πορεία τους για μάθηση και προκοπή.
Αθρόα προσέλευση στις εκλογές για νέο Δ.Σ.
Με αθρόα συμμετοχή και προσέλευση κόσμου, πραγματοποιήθηκαν την Δευτέρα 22 Ιουλίου 2024, οι